Fórum

Re: Re: Re: Vozík Agados - nemá štítek

Třeba to někomu pomůže. Psal jsem do Agadosu (štítek jsem nakonec našel po čtyřech dnech při úklidu garáže) zda je vůbec možné vyrobit nový štítek a co potřebují. Zde je odpověď:
"Potřebuji naskenovat velký TP z obou stran , fotopřívěsu ,přesnou adresu,telf. Nechám vyrobit DUPLIKÁT , 420Kč"

Zápis v TP o SPZ umístěné vlevo na Alfa Romeo

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně vozů Alfa Romeo a jejich umístění přední SPZ na levé straně. Podle mého názoru je to vlastně originální podoba vozu, která byla homologována a řadu let s tímto nikdo na STK problém neměl, teď se ozývá mnoho lidí, kteří dostali STK pouze na 30 dnů, protože neměli v TP zapsané umístění značky vlevo. Jak se tohle posuzuje? Děkuji

Re: Zápis v TP o SPZ umístěné vlevo na Alfa Romeo

Dobrý den, vozy Alfa Romeo, které mají na štítku vyznačenu typovou homologaci ES (to je nad číslem VIN např: e9*98/14*1234), mohou mít výjimku na umístění registrační značky zapsánu už v této homologaci podle které jsou schvalovány a která v TP podrobně rozepsána není. Podobně jako většina osobních vozidel tam nemá zapsánu výjimku na absenci lapačů nečistot (zástěrek), ačkoli jsou zástěrky stále povinné. Jiná situace je u nákladních vozidel, které typovou homologaci až do roku 2007 mít nemohly. Taková musí mít výjimku na umístění RZ zapsanou v TP vždy.

VIN kód na vozík

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak řešit situaci když na vozíku AGADOS je jen štítek ale ražba na rámu buď nebyla provedena nebo už ''odrezla'' ? Četl jsem že je třeba na stk a potom dlouhé běhání a tak dále, tak se ptám jde tomu nějak předejít nechat si ho narazit někde ? Děkuji

Re: VIN kód na vozík

Dobrý den, pokud se jedná o novější vozík, kde už byla ražba provedena strojově vytečkováním, je třeba vyřídit na úřadě povolení k ražbě VINu nahradní technologií a zápis o této ražbě do TP, VIN si pak nechat někde vyrazit (TQM Opava) a na opakovanou prohlídku na STK.
Jestli jste ještě nebyl na STK a jen jste hledal VIN, je na novějších Agadosech pod štítkem velice tence vytečkovaný, můžete ho jemnějším smirkem očistit a vetřít do něj vazelínu nebo vyjetý olej pro lepší viditelnost a ochranu pproti oxidaci.

Re: Re: VIN kód na vozík

dobrý den, mám vozík agados handy 2 z roku 2005 a nemohu na něm najít vyražený vin, popište mi prosím kdy přesně bych ho měl hledat, případně jak postupovat když ho nenajdu, našel jsem jen štítek . Díky Petr

Re: Re: Re: VIN kód na vozík

Dobrý den, jak jsem psal výše, Agadosy mají VIN tence vytečkovaný z pravé strany korby (tam kde je štítek) úplně vpředu dole. Určitě tam je, jen je špatně vidět, ale po obroušení jemným smirkem a ušpinění vazelínou nebo olejem se objeví.

Emise CNG

Dobrý den. Měříte emise na CNG? Jestli ne, můžete mi poradit, kde v Opavě to dělají. Díky za odpověď

Re: Emise CNG

Dobrý den, emise CNG neměříme, ale měří je Autogas Opava (u Coopu výjezd na Krnov)

Re: Re: Emise CNG

Díky.

Přidat nový příspěvek

TOPlist

D.M.Beta s.r.o. Opava

Slavkovská 39
Opava
74707
příjem STK 553 625 056
emise benzín 553 777 451
emise diesel 553 777 448
stk3810@centrum.cz
Vytvořeno službou Webnode