Fórum

Emise CNG

Dobrý den. Měříte emise na CNG? Jestli ne, můžete mi poradit, kde v Opavě to dělají. Díky za odpověď

Re: Emise CNG

Dobrý den, emise CNG neměříme, ale měří je Autogas Opava (u Coopu výjezd na Krnov)

Re: Re: Emise CNG

Díky.

Ремонт телевизоров на дому

Телемастер с многолетним опытом РЕМОНТА ТЕЛЕВИЗОРОВ.
(926)797-85-27
Михаил

Если у Вас: не видит устройства, изображение сужено по вертикали или трещит, пищит...

Если телевизору необходимы: ремонт системной платы, замена тюнера или ремонт усилителя или (почти) любая другая процедура...

Работаю с телевизорами марок: Sony, Hyundai, Saturn, Hantarex, Nec, Dns, Bose, Dsm, Inspire, Marine, Neosol, Vr и любыми прочими...

Číslo rámu obytný přívěs

Dobrý den. Mám obytný přívěs z roku 1981. Od výrobce je na rámu štítek s číslem rámu. Na technicke kontrole me vyhodili že musí být číslo rámu vyraženo na rámu. Když se to v te době nedělalo tak proč si tam mám razit číslo. To je přeci podvod. Neni snad zohledněn rok výroby? Je postup kontroly správný? Předem děkuji za odpověď.

Re: Číslo rámu obytný přívěs

Dobrý den, postup kontroly je správný. Máte sice pravdu, že číslo výrobce na některé vozíky nerazil a bylo pouze na štítku, Ministerstvo dopravy vydalo výjimku pro vozidla, která nemusí mít vyraženo číslo podvozku, tato výjimka ale platí pouze pro některé motocykly Jawa, které na tom byly stejně. O přívěsech se ve výjimce z neznámých důvodů nic nezmiňuje, takže jediná cesta je, že si číslo na podvozek vozíku vyrazíte (nebo necháte vyrazit) sám.

Koroze

Zdravim,mam ford focus 04rok, mam klasicky korozi bublinkovou lemu a viditelnou korozi dveri, je to problem pro absolvovani TK? Dekuji

Re: Koroze

Dobrý den, pokud jsou to jen puchýře, tak nevadí, nesmí ale být oloupané s ostrými hranami, nebo dokonce díry v karoserii.

stk přívěsného vozíku 2018

vozík vlastní výroby z roku 1976 nemá blatníky "pouze " dečky . Při stk mi nařídili přidat blatníky . Nevím jaké a není to zásah do konstrukce vozíku ?

Re: stk přívěsného vozíku 2018

Dobrý den, kryty kol (blatníky) jsou povinné, s výjimkou případů, kdy karoserie zakrývá celou šířku kola a blatník tak nahrazuje. Nevím, jestli máte vozík s koly pod korbou, nebo vedle ní. Pokud jsou kola celá pod korbou, stačí zástěrky, v druhém případě je potřeba namontovat plastové blatníky, které se dnes běžně prodávají.

Přidat nový příspěvek
TOPlist

D.M.Beta s.r.o. Opava

Slavkovská 39
Opava
74707
příjem STK 553 625 056
emise benzín 553 777 451
emise diesel 553 777 448
stk3810@centrum.cz
Vytvořeno službou Webnode