Fórum

Fabie 2007, dovezená z Německa.

Může mít vůz za předním sklem místo štítku s Vin kódem, čárový kód?

Re: Fabie 2007, dovezená z Německa.

Dobrý den, Škodovky mají za předním sklem pomocný VIN a pod ním čárový kód. Samotný čárový kód ale ne. Podívejte se, jestli nad čárovým kódem není i VIN, (je možné, že samolepka s VINem a kódem není přesně pod okýnkem ve skle).

Vozík Agados - nemá štítek

Dobrý den,
chci se zeptat, zda je na přívěsném vozíku Agados Handy nutný štítek abych vozík prošel přes STK. Vyražený VIN kód jsem dle vašich rad našel, štítek jsem ale bohužel ztratil.
Pokud je nutný i štítek a já ho nemám, jaký byste radil postup?
Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.

Re: Vozík Agados - nemá štítek

Dobrý den, u vozidel registrovaných po 1.1.2002 se absence štítku bohužel hodnotí jako vážná závada. Pokud tedy štítek nemáte, napište o něj výrobci na adresu: obchod@agados.cz, pošle Vám ho jako náhradní díl. Ten si pak sám připevníte.

Re: Re: Vozík Agados - nemá štítek

Dobře. Ještě jednou děkuji.

Re: Re: Re: Vozík Agados - nemá štítek

Třeba to někomu pomůže. Psal jsem do Agadosu (štítek jsem nakonec našel po čtyřech dnech při úklidu garáže) zda je vůbec možné vyrobit nový štítek a co potřebují. Zde je odpověď:
"Potřebuji naskenovat velký TP z obou stran , fotopřívěsu ,přesnou adresu,telf. Nechám vyrobit DUPLIKÁT , 420Kč"

Zápis v TP o SPZ umístěné vlevo na Alfa Romeo

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně vozů Alfa Romeo a jejich umístění přední SPZ na levé straně. Podle mého názoru je to vlastně originální podoba vozu, která byla homologována a řadu let s tímto nikdo na STK problém neměl, teď se ozývá mnoho lidí, kteří dostali STK pouze na 30 dnů, protože neměli v TP zapsané umístění značky vlevo. Jak se tohle posuzuje? Děkuji

Re: Zápis v TP o SPZ umístěné vlevo na Alfa Romeo

Dobrý den, vozy Alfa Romeo, které mají na štítku vyznačenu typovou homologaci ES (to je nad číslem VIN např: e9*98/14*1234), mohou mít výjimku na umístění registrační značky zapsánu už v této homologaci podle které jsou schvalovány a která v TP podrobně rozepsána není. Podobně jako většina osobních vozidel tam nemá zapsánu výjimku na absenci lapačů nečistot (zástěrek), ačkoli jsou zástěrky stále povinné. Jiná situace je u nákladních vozidel, které typovou homologaci až do roku 2007 mít nemohly. Taková musí mít výjimku na umístění RZ zapsanou v TP vždy.

VIN kód na vozík

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak řešit situaci když na vozíku AGADOS je jen štítek ale ražba na rámu buď nebyla provedena nebo už ''odrezla'' ? Četl jsem že je třeba na stk a potom dlouhé běhání a tak dále, tak se ptám jde tomu nějak předejít nechat si ho narazit někde ? Děkuji

Re: VIN kód na vozík

Dobrý den, pokud se jedná o novější vozík, kde už byla ražba provedena strojově vytečkováním, je třeba vyřídit na úřadě povolení k ražbě VINu nahradní technologií a zápis o této ražbě do TP, VIN si pak nechat někde vyrazit (TQM Opava) a na opakovanou prohlídku na STK.
Jestli jste ještě nebyl na STK a jen jste hledal VIN, je na novějších Agadosech pod štítkem velice tence vytečkovaný, můžete ho jemnějším smirkem očistit a vetřít do něj vazelínu nebo vyjetý olej pro lepší viditelnost a ochranu pproti oxidaci.

Přidat nový příspěvek

TOPlist

D.M.Beta s.r.o. Opava

Slavkovská 39
Opava
74707
příjem STK 553 625 056
emise benzín 553 777 451
emise diesel 553 777 448
stk3810@centrum.cz
Vytvořeno službou Webnode