Fórum

a

Dobrý den, chci se zeptat zda je problém pokud mi při stk nebudou svítit přední mlhovky. A jak velký problém je když mi na levé straně u kola cca 1cm odstává přední nárazník u spoje s blatníkem. Chybí tam jen šroubek na spojení ale nevím zda se mi povede to spojit. Děkuji za odpověď

Re: a

Dobrý den, pokud nesvítí přední mlhovky, jedná se jen o lehkou závadu (nemá vliv na platnost TP). Odstávající nárazník může být problém, pokud odstává tak, že by mohl způsobit zachycení nebo zranění osob při kontaktu s vozidlem. Takže raději před STK opravte.

TK motorka

Dobrý den,jen se chci zeptat,jestli se objednání na TK týká i motorek

Re: TK motorka

Dobrý den, motocykly bereme podle možností i bez objednání. Pokud se objednáte, máte jistotu.

Folie na zadních oknech

Zdravím, čeká mě stk a mám na zadních oknech nalepenou folii kupovanou z internetu kterou jsem si lepil svepomoci, je to problém? Někdo říká že na zadních oknech to je jedno. Kartičku od toho nemám pouze nálepku s atestem co byla u folie. Vadí to nebo se to musí sundat.

Re: Folie na zadních oknech

Dobrý den, pokud máte homologovnou folii a nálepka s atestem je nalepena mezi folií a sklem v blízkosti homologační značky skla, nevadí, že jste ji lepil svépomocí. To, že je to na zadních oknech jedno, se týká pouze propustnosti světla (mohou být na rozdíl od předních bočních oken jakkoli tmavá), ale homologaci folie mít musí i vzadu. Ještě upozorňuji, že pokud máte třetí brzdové světlo za zadním sklem, tak tato svítilna nesmí být zakryta žádnou folií, takže ji případně z místa kde je 3. brzdové světlo odstraňte.

vozík

Dobrý den,čeká mě pravidelná STK na přívěsném vozíku a chtěl bych vědět jak je to s výrobním číslem.Vozík podle TP má tovární značku "AK-2P" ,karoserie "vl.výroba+valník" a podvozek výrobce "inklemo" s výrobním číslem "XXXXX". Při přípravě na STK jsem našel pouze štítek přinýtovaný na rámu u nápravy kde je uvedeno to výrobní číslo a celková hmotnost.Je štítek dostačující nebo musí být to číslo vyražené i na rámu vozíku? Popřípadě kde ho najdu ,na óji? Předem dík.

Re: vozík

Dobrý den,
starší přívěsy Inklemo Praha a Sport Jacht měly číslo podvozku uvedeno jen na štítku. Na rámu být tedy nemusí.

Nespokojenost

Dobrý den, jak je možné že jsem neprošel stk kdyz mi *nesvitily* couvaci svetla? Oni svítí jen je zapotřebí mít zaple zapalovani, to vaši technici neví a k k vůli toho musím na opakovanou prohlídku? Pěkně vydelavate

Re: Nespokojenost

Dobrý den,
kontrola zadního osvětlení většinou probíhá tak, že technik stojí za vozidlem a řidič na jeh pokyn rozsvěcí jednotlivá světla, což se děje při zapnutém zapalování, jinak by nešly ani směrovky, brzdová svělta a mlhovka. Pokud se Vám nepodařilo na pokyn technika rozsvítit zpětné světlomety, většinou zkoušíme i nastartovat a couvnout, jestli je tam zpátečka dobře zařazena, pokud ani tak nesvítí, jedná se bohužel o vážnou závadu.
Pro konkrétnější odpověď se obraťte prostřednictvím e-mailu, pokud se ovšem jedná o prohlídku na naší stanici.

Přidat nový příspěvek
TOPlist

D.M.Beta s.r.o. Opava

Slavkovská 39
Opava
74707
příjem STK 553 625 056
emise benzín 553 777 451
emise diesel 553 777 448
stk3810@centrum.cz
Vytvořeno službou Webnode